zz

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom naszych przedszkolaków, którzy tak aktywnie włączyli się w akcję "Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia". Dzięki Państwa ofiarności i zaangażowaniu udało nam się przeprowadzić zbiórkę zniczy, które zostały dostarczone do magazynów Polskiego Radia we Wrocławiu.

Serce

W imieniu Rady Rodziców dziękujemy wszystkim, którzy tak aktywnie włączyli się w zbiórkę Szlachetnej Paczki. Zebranych artykułów było tak dużo, że udało się jeszcze obdarować również drugą rodzinę.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za serce i życzliwość.

Pies

Dzieci z grupy 1 MYSZKI dziękują rodzicom Wojtusia- Państwu Marcie i Piotrowi Dominik za pomoc w zorganizowaniu bardzo ciekawego spotkania z dogoterapeutą.

Policja

Grupa 7 Żabki pragnie serdecznie podziękować mamie Oliwierka za ciekawe przeprowadzenie zajęć o bezpieczeństwie i opowiedzenie o swojej pracy policjanta.

Choinka

Dziękujemy panu Piotrowi tatusiowi Lenki za przepiękną żywą świąteczną choinkę.

Posiłek

Dzieci z grupy 1 Myszki dziękują pani Paulince mamie Bazylego za przygotowanie i przeprowadzenie bardzo ciekawych warsztatów dotyczacych stylizacji jedzenia

Książki

Dzieci z grupy 7 Żabki, bardzo dziękują mamie Hani, Miłoszka i Olusia C.  za zaangażowanie w projekt czytelniczy, znalezienie czasu na przyjście do nas i przeczytanie nam ciekawych  książeczek.

Żaba

Dzieci z grupy 7 Żabki, pragną bardzo podziękować pani Marlenie za wspaniałe warsztaty krawieckie oraz za uszycie pięknych żabek przytulanek.

Lekarz

Podziękowania dla pana Bartosza Badeńskiego za bardzo ciekawe  spotkanie, podczas którego opowiedział dzieciom z grupy 1 w jaki sposób można zapobiegać chorobom w okresie jesieni i co należy zrobić gdy choroby się nabawimy.

Miś

Dziękujemy naszym przedszkolakom i ich Rodzicom za  udział w akcji "Miś dla hospicjum" . Efekty tej akcji przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Bez Was kochani nic by się nie udało!

Dzieci z gr.4 oraz z gr.6 dziękują panu Pawłowi  Kołodziejczykowi, podleśniczemu z Nadleśnictwa Miękinia,  za przybycie do naszego przedszkola. Pan Paweł był ekspertem w ramach realizacji grupowych projektów badawczych:"Sikorki-przyjaciele zza okna" oraz "Sowa-ptak bez tajemnic".

Dzieci z gr.6 wraz z wychowawczyniami bardzo dziękują Pani Joannie Dobrowolskiej, Dagmarze Wiencek oraz Katarzynie Patryło za aktywne uczestnictwo w realizacji projektu badawczego „Sowa ptak bez tajemnic”

Dzieci i nauczyciele naszego przedszkola bardzo serdecznie dziękują Mikołajowi i wszystkim jego pomocnikom za wspaniałe prezenty. Oczywiście zapraszamy do nas znowu za rok!

W imieniu społeczności Szkoły Podstawowej w Ostrowitem, na rzecz której wraz z działającym w szkole w Bielanach Wrocławskich Stowarzyszeniem AKACJA prowadziliśmy zbiórkę artykułów szkolnych dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w niej udział.

Dzieci z grup 4,5,6 i 9 pragną podziękować pracownikom sklepu Leroy Merlin za zaproszenie do udziału w akcji ,,Dzieciaki Sadzeniaki’’ oraz za wspaniale przygotowane warsztaty przyrodnicze.

Grupa 4 SIKORKI pragnie bardzo serdecznie podziękować Pani Katarzynie Żurek  za nieocenioną pomoc podczas warsztatów przyrodniczych, które odbyły się w poniedziałek 13.11.2017 w sklepie Leroy Merlin

Dzieci i nauczycielki z grupy 3 dziękują wszystkim Rodzicom za pomoc w realizacji projektu badawczego pt.,,Tropem bocianów". Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Pani Karoliny Rejczak, Karoliny Gumny, Marty Chilińskiej, Marii Kozyra, Dominiki i Łukasza  Kinka

Grupa Tygrysków wraz z wychowawczyniami dziękuje Mamie Wojtusia Wisieckiego za włączenie się w realizację projektu badawczego "Poznajemy Tygrysa" i za spotkanie z kotką Tosią.

Kończąc projekt o książce grupa Piesków dziękuje gorąco wszystkim Rodzicom, którzy tak licznie zaangażowali się w cykl zajęć ,,Czytelnicze spotkania’’. Czas wspólnie spędzony i radość z tego płynącą trudno opisać słowami. Dziękujemy