Tło makieta  Sala lekcyjna

UMUZYKALNIENIE (Rytmika)

Nauka piosenek, ćwiczenia słuchowe, ruchowe, zabawy przy muzyce, gra na instrumentach perkusyjnych, słuchanie muzyki poważnej, nauka tańców, integracja różnych form ekspresji twórczej.

ZAJĘCIA RUCHOWE Z ELEMENTAMI GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ

Ćwiczenia korygujące skrzywienia kręgosłupa, koślawość i szpotawość kolan, płaskostopie, wady postawy.
Rozwijanie sprawności fizycznej. Profilaktyka wad postawy.

Tło makieta Alfabet

JĘZYK ANGIELSKI

Nauka języka angielskiego w zakresie podstaw dla początkujących i dla dzieci kontynuujących kurs.
Zajęcia w formie gier i zabaw językowych. Dzieci uczą się podczas zabaw z lektorem.

Materiały metodyczne dla rodziców

ZAJĘCIA Z KOMPUTEREM

Wszystkie zajęcia w naszym przedszkolu wspomagane są przez interaktywne pomoce, programy i gry edukacyjne. W każdej z sal dydaktycznych znajduje się tablica multimedialna do wykorzystania przez dzieci i nauczyciela. Edukacyjne programy komputerowe sprzyjają aktywizowaniu myślenia, rozwijają spostrzegawczość, wpływają na rozwój intelektualny dziecka.

Tło makieta Plakat

LOGOTERAPIA

Ćwiczenia grupowe w zakresie profilaktyki i prawidłowej wymowy.
Ćwiczenia indywidualne usprawniające narządy mowy, aparat oddechowy. Ćwiczenia słuchu fonematycznego. Praca indywidualna z dzieckiem w przypadku seplenienia, rerania, mowy bezdźwięcznej.

Informacje szczegółowe w zakładce NASI SPECJALIŚCI

ZAJĘCIA Z PEDAGOGIEM I PSYCHOLOGIEM

Zajęcia prowadzone dla dzieci, które wymagają pomocy pedagoga lub psychologa. Zainteresowani rodzice mają możliwość uzyskania wsparcia psychologa i pedagoga w rozwiązywaniu specyficznych problemów rozwojowych swoich dzieci.

Informacje szczegółowe w zakładce NASI SPECJALIŚCI

Kretki

RELIGIA

dla dzieci z grup najstarszych

Zajęcia przybliżające dzieciom treści religijne (prowadzone w formie zabaw przez nauczyciela katechetę).

Punktor

Wszystkie zajęcia prowadzone są nieodpłatnie w toku dnia w przedszkolu