INFORMACJA O PRZYJĘCIU DZIECI NA DYŻUR WAKACYJNY W MIESIĄCU LIPCU 2023

Szanowni Rodzice przedszkolaków ze Ślęzy
Informujemy, że wszystkie dzieci, których rodzice złożyli deklarację korzystania z usług przedszkola w Wysokiej w miesiącu lipcu, zostały przyjęte.

Jednocześnie informujemy, że do dnia 16.06.2023 należy wysłać na adres
sekretariat-przedszkole@zspwysoka.pl skan karty pobytu dziecka w przedszkolu.

Oryginał wraz z oświadczeniem o odbiorze dziecka należy dostarczyć w dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola na dyżur w miesiącu lipcu.

Na oświadczeniu o odbiorze dziecka muszą być wpisane wszystkie osoby które będą odbierać dziecko, również rodzice.

Oba dokumenty są dostępne na stronie internetowej

Prosimy aby każdego dziecko w dniu przyprowadzenia do przedszkola na dyżur wakacyjny miało ze sobą podpisany worek materiałowy (gimnastyczny) z butami zmiennymi oraz ze zmienną bielizną, spodenkami i koszulką.

Przedszkole Samorządowe w Wysokiej