DEKLARACJA KONTYNUACJI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Informujemy, że w dniach od 01.02.2023 do 10.02.2023 zbierane będą Deklaracje kontynuacji wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024

Deklaracje należy składać w wersji papierowej do urny umieszczonej przy wejściu głównym do przedszkola lub drogą elektroniczną na adres  przedszkolebw@lpt.pl
    Druk deklaracji do pobrania w przedszkolu lub ze strony internetowej w zakładce DLA RODZICÓW/ZAPISY lub Deklaracja kontynuacji wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2023/2024.pdf.

Niezłożenie deklaracji w terminie jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.
     Przypominamy Rodzicom, o dokładnym wypełnieniu wszystkich danych oraz konieczności podpisania deklaracji przez rodziców/opiekunów prawnych.