Podziękowania

Dzieci z gr.4 oraz z gr.6 dziękują panu Pawłowi  Kołodziejczykowi, podleśniczemu z Nadleśnictwa Miękinia,  za przybycie do naszego przedszkola. Pan Paweł był ekspertem w ramach realizacji grupowych projektów badawczych:"Sikorki-przyjaciele zza okna" oraz "Sowa-ptak bez tajemnic".

Dzieci z gr.6 wraz z wychowawczyniami bardzo dziękują Pani Joannie Dobrowolskiej, Dagmarze Wiencek oraz Katarzynie Patryło za aktywne uczestnictwo w realizacji projektu badawczego „Sowa ptak bez tajemnic”

Dzieci i nauczyciele naszego przedszkola bardzo serdecznie dziękują Mikołajowi i wszystkim jego pomocnikom za wspaniałe prezenty. Oczywiście zapraszamy do nas znowu za rok!

W imieniu społeczności Szkoły Podstawowej w Ostrowitem, na rzecz której wraz z działającym w szkole w Bielanach Wrocławskich Stowarzyszeniem AKACJA prowadziliśmy zbiórkę artykułów szkolnych dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w niej udział.

Dzieci z grup 4,5,6 i 9 pragną podziękować pracownikom sklepu Leroy Merlin za zaproszenie do udziału w akcji ,,Dzieciaki Sadzeniaki’’ oraz za wspaniale przygotowane warsztaty przyrodnicze.

Grupa 4 SIKORKI pragnie bardzo serdecznie podziękować Pani Katarzynie Żurek  za nieocenioną pomoc podczas warsztatów przyrodniczych, które odbyły się w poniedziałek 13.11.2017 w sklepie Leroy Merlin

Dziękujemy wszystkim Rodzicom a zwłaszcza Radzie Rodziców naszej grupy za wspaniałe zorganizowanie Święta Rodziny.
Dzieci i nauczyciele grupy 4 "Pieski"

Dzieci i nauczycielki z grupy 3 dziękują wszystkim Rodzicom za pomoc w realizacji projektu badawczego pt.,,Tropem bocianów".
Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Pani Karoliny Rejczak, Karoliny Gumny, Marty Chilińskiej, Marii Kozyra, Dominiki i Łukasza  Kinka

Grupa Tygrysków wraz z wychowawczyniami dziękuje Mamie Wojtusia Wisieckiego za włączenie się w realizację projektu badawczego "Poznajemy Tygrysa" i za spotkanie z kotką Tosią.

Kończąc projekt o książce grupa Piesków dziękuje gorąco wszystkim Rodzicom, którzy tak licznie zaangażowali się w cykl zajęć ,,Czytelnicze spotkania’’. Czas wspólnie spędzony i radość z tego płynącą trudno opisać słowami. Dziękujemy

Grupa Piesków pragnie serdecznie podziękować pracownikom  księgarni ,,Świat książki’’ za wspaniałe warsztaty. Były to  odkrywcze, twórcze i bardzo ciekawe zajęcia. Dziękujemy

W imieniu przedszkola, organizatorów oraz obdarowanych dzieci serdecznie dziękujemy wszystkim Przedszkolakom i Rodzicom za okazane serce i maskotki podarowane w ramach akcji Pluszak w Pogotowiu. Cieszymy się, że możemy na Was liczyć!

Dzieci z grupy 7 "Kropeczki" dziękują: Mamie Ani Wrony za pluszaki, Mamie Marianki Różyło za zabawki oraz Mamie Nadii Tybińskiej za wzbogacenie kącika książek.

Grupa 4 "Pieski" pragnie podziękować pracownikom księgarni Matras za bardzo miłe, ciepłe i serdeczne przyjęcie dzieci w księgarni. Dziękujemy

„Koniki polne” wraz z wychowawczyniami dziękują Pani Lilianie Komuda, mamie Ignasia,  za umożliwienie aktywnego wsparcia przez młodzież z ZSE we Wrocławiu, która w ramach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego Wrocławia opracowała dla naszej grupy autorski projekt o charakterze edukacyjnym pt. :”Mikołaj z ZSE im. Mikołaja Kopernika odwiedza przedszkolaki, gry i zabawy mikołajkowe dla przedszkolaków”.

Pani Annie Jungowskiej mamie Jagódki oraz Pani Karolinie Ulatowskiej mamie Jasia bardzo dziękujemy za aktywne włączenie się w realizację zadań wynikających z projektu badawczego „Muzyka wokół nas”  przeprowadzonego w grupie „Koniki polne”.

Podziękowania dla pana Łukasza Kinka za przeprowadzenie warsztatów plastycznych z gipsem w roli głównej. Dzieci i nauczycielki z grupy 3 ,, Boćki"

Dzieci z gr. 3 ,, Boćki" wraz z nauczycielkami serdecznie dziękują pani Marcie Chilińskiej oraz panu Przemysławowi Paprockiemu za pomoc w organizacji spotkań z ekspertami podczas realizacji projektu badawczego ,,Wszystko o piłkach"

Podziękowania dla Pana Krzysztofa Teodorczyka za przeprowadzenie spotkania na temat Bezpiecznego poruszania się po jezdni oraz za pomoc w organizacji koncertu muzycznego w wykonaniu pracowników Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Dziękujemy grupa 3 "Boćki"

Podziękowania od dzieci z grupy 3 „Boćki” i nauczycielek dla Pani Marii Kozyry za zorganizowanie wyjścia do drukarni i możliwość poznania procesu tworzenia gazety.

Dzieci z gupy 3 ,, Boćki" wraz z nauczycielkami serdecznie dziękują Pani Edytce Biernat za przygotowanie i przeprowadzenie wspaniałego spotkania dotyczacego higieny jamy ustnej oraz pokaz poprawnego sposobu szczotkowania zębów.

„Biedroneczki” dziękują Pani Karolinie Ulatowskiej - mamie Jasia oraz Pani Magdalenie Frodyma - mamie Dominiki, za aktywne włączenie się w realizację projektu badawczego RODZINA.

Wielkie podziękowania dla wspaniałej Pani Moniki Bulcewicz i jej słodkiej Zumy za czarodziejskie chwile i bardzo mądre zajęcia.

Dzieci  i Nauczycielki z grupy  „Jeżyków” pięknie dziękują  Mamie Hani - Pani Karolinie Ochrymowicz za zorganizowanie wspaniałego i niezapomnianego spotkania z ZUMĄ – pieskiem, który na co dzień pomaga chorym dzieciom podczas zajęć z dogoterapii.

Dzieci i Nauczycielki z grupy  „Jeżyków”  pięknie dziękują mamie Alexa - Pani Edycie Andrusiewicz  za  nieocenioną pomoc w realizacji programu „Dzieciństwo bez próchnicy”. To było fascynujące spotkanie. DZIĘKUJEMY

Serdecznie dziękujemy Rodzicom Jeżyków za zaangażowanie w realizację projektu „Moja Polska”, a w szczególności Pani Joannie Dobrowolskiej, Pani Anecie i Franciszkowi Aniśkiewicz, Panu Błażejowi Błaszkowiak za przeprowadzenie wspaniałych zajęć dla dzieci.